PRODÁNO

Rodinný dům o dispozici 5kk

Lískovice

Dům byl postavený  v roce 2018. Oceníte zde 920 m2 veliký pozemek s krásným výhledem do okolních lesů. Obec Lískovice je vzdálena pouhých 8 km od Hořic v Podkrkonoší.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Exkluzivní dům s historickou fasádou

Hořice ul. Husova

Prostorný dům po rekonstrukci, který vás okouzlí svou nevšední historickou fasádou a  také zahradou snadno přístupnou z ulice. Na této zahradě si jistě zamilujete i garáž s dílnou či zastřešenou pergolu a terasu.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

CHATA NA DOUBRAVĚ

u Hořic v Podkrkonoší

Jedná se o chatu, která díky své velikosti kolem 90 m2 a dispozici 4+1 sloužila a dále může sloužit i k celoročnímu bydlení. Stojí na mírně jižně svažitém pozemku obdélníkového tvaru velikém 646 m2.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

BYT 3+1 v osobním vlastnictví

Pod Lipou, Hořice v Podkrkonoší

Byt prošel před patnácti lety kompletní rekonstrukcí a nachází se pouhých pár kroků od náměstí s veškerou občanskou vybaveností.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

DŮM SE ZAHRÁDKOU V TOP LOKALITĚ

ul. Bacháčkova | Malešice | Praha

Jedná se o dům, který prošel rekonstrukcí interiéru a díky tomu se do něj můžete ihned nastěhovat. Obytná část domu je o dispozici 2+1 s možností rozšíření obytné části do podkroví. Stojí na pozemku velikém 449 m².

Detail nemovitosti

PRODÁNO

ŘADOVÝ DŮM

Hořice v Podkrkonoší

Jedná se o zděný třípodlažní řadový dům o dispozici 5+1 z roku 1989 v klidné ulici. Okamžitě k nastěhování!

 

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Usedlost v Podkrkonoší | 350 m²

Třebihošť

Zemědělská usedlost s pozemkem o rozloze téměř 4.980 m² se nachází v malebné obci Třebihošť, která je obklopená krásnou podkrkonošskou přírodou

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Rodinný dům s krásným pozemkem

Police nad Metují, ul. Na Sibiři

Tento dům z roku 1939 je situován na pozemku o rozloze 1060 m2 s mírně jižní orientací. Během let prošel postupnou rekonstrukcí např. rozvody. elektriky, vody, odpadů topení, výměna oken, dlažby a obklady.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Nemovitost s jedinečnou atmosférou

Horní Adršpach

Jedná se o částečně roubený a částečně zděný dům momentálně využívaný jako chalupa. Nemovitost se nachází v okouzlující přírodě. Výjimečnost tomuto místu dodává i 370 let stará památná Adršpašská lípa, která je jedním z nejstarších stromů na Broumovsku.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

BYT 2+1 se zahrádkou

Líckovice u Hořic v Podkrkonoší

Byt prošel rekonstrukcí v r. 2013. Je situován ve 3. patře zatepleného bytového domu. K bytu patří zahrádka o velikosti 215 m² na kterém je postavena pergola.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

BYT 1+1 (39,7m2)

třída Edvarda Beneše v HK

Jedná se o středový byt v 5. patře 13-ti podlažního domu s novými výtahy. Do bytu je bezbariérový přístup a je orientovaný na západní světovou stranu. V bytě je domovní telefon pro otevírání dveří. Samotný byt měří 39,7 m².

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Venkovské stavení

Osík u Litomyšle

Venkovské stavení dvorového půdorysu s pozemkem 1.216 m ². Skládá se celkem ze tří staveb. Je tu samostatný dům o dispozici 1+1, který je částečně podsklepený. Dále tu stojí stodola využívaná jako garáž, na kterou navazuje další dům o dispozici 1+1.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Stavební pozemek u lesa veliký 2.290 m²

Mostek, část obce Zadní Mostek

Jedná se o mírně svažitý pozemek o velikosti 2.290 m2 ve slepé „ulici“ přímo u lesa s výhledem na louku.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

BYT 1+1 v OV

Moravské předměstí | HK

Byt 1+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v ul. Sezemická na Moravském předměstí v Hradci Králové. Byt je v původním, ale udržovaném stavu. Jedná se o středový byt ve 3. patře 5-ti podlažního revitalizovaného domu s novými výtahy. Do bytu je bezbariérový přístup a je orientovaný na jihojihovýchodní světovou stranu.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

BYT 2kk po rekonstrukci

5 minut chůze od náměstí v Čáslavi

Byt disponuje nově vyzděným jádrem s koupelnou a samostatným WC. K dispozici je rovněž příprava pro instalaci kuchyňské linky, kterou si budete moci vybrat dle vlastních představ. V jádře naleznete nové rozvody vody, odpadu i elektřiny.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Chalupa v krásné přírodě

Lachov | Teplice nad Metují

Nachází se v blízkosti vyhlášených Adršpašsko-teplický skal, Broumovských stěn a tajemného Ostaše.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

BYT 2kk ihned k nastěhování

ul. Černokostelecká | Praha 10

Byt, který je po kompletní rekonstrukci! Nachází se ve druhém patře zatepleného cihlového domu, situovaného na rohu ulic Černokostelecká a Škvorecká ve Strašnicích s okny na východ do parku.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Vyjímečný objekt

Mostek okr. Trutnov

1.000m2 | výrobní prostory | 2x obchod | sklady | byt 2kk | velkorysé podkroví

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Nemovitost k rekonstrukci

Barchůvek | Měník u Nového Bydžova

Dům je o dispozici 8+1. Jeho užitná plocha včetně garáže je 185 m² a stavebními úpravami ho můžete rozdělit až na 3 bytové jednotky.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

RODINNÝ DŮM 5+1

Lískovice

Jedná se o řadový rodinný dům o dispozici 5+1 s garáží, se zahradním domkem s pergolou a přístupnou zahradou.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

BYT 3kk po rekonstrukci

Chlumec nad Cidlinou

Nachází ve zděném domě s osmi byty. K bytu patří navíc garáž a samostatná místnost, kterou je možné využívat nejen jako sklad, ale třeba i jako kancelář apod. Pozemek kolem domu je porostlý vzácnými stromy, které při pohledu z bytu dělají skvělou parkovou atmosféru.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Venkovský dům se stodolou s pozemkem 981 m2

Libáň - Zliv (okr. Jičín)

Dům je o dispozici 3+1 a navazuje na něj kůlna. Obytnou část je možné rozšířit i do podkroví.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

BYT 2+1 v osobním vlastnictví

Na Pískovně, Liberec

Užitná plocha tohoto bytu je 60 m².  Nachází se ve 4. patře zatepleného panelového domu s výtahem a s krásným výhledem na Liberec.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Stavební pozemek s potůčkem

Borovnice okr. Trutnov

Příležitost koupit výjimečný stavební pozemek o velikosti 1.694 m2 s protékajícím potůčkem v malebné obci Borovnice.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Prostorný rodinný dům jen 5 min. od Jičína

ul. Železná, Železnice

Získáte zde nejen komfortní bydlení pro celou rodinu, ale také dostatek úložného prostoru, technického zázemí i zahradu, která pro vás bude hotovou oázou klidu. Dům má sice menší pozemek, ale naleznete tu vše, co můžete potřebovat. Je tu jak garáž, pergola, tak i hezká zahrádka.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Dům s pozemkem 1.451 m2

ul. Žerotínova, Hořice

Dům je o dispozici 4+1 a má podlahovou plochu včetně sklepa, garáže a půdy 184 m2. Je určen z větší části k rekonstrukci. Poslední rekonstrukce proběhla cca před 10-ti lety a týkala se výměny střešní krytiny.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Dům mezi HK a Pce | 183 m²

Libišany

Příležitost koupit prostorný dům k rekonstrukci s pozemkem velikým přes 900 m² v klidné uličce obce Libišany, která leží na strategickém místě mezi H.K a Pardubicemi 1 hod. od Černého Mostu.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Chalupa | 100 m²

Bříšťany

Šance koupit menší domek v klidné v obci Bříšťany, která je vzdálená 5km od Hořic v Podkrkonoší. Cesta do Hradce Králové trvá autem 25 min. a do Jičína 28 min. Dům může sloužit jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Menší domek

Hořice, Vrchlického

Menší domek po rekonstrukci s malou zahrádkou na rohu ul. Vrchlického a Žižkovi v Hořicích v Podkrkonoší. Dům je částečně podsklepený a přímo u domu je i pergola pro posezení s vaší rodinou i přáteli.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt s garáží

Hořice v Podkrkonoší

Jedná se o prostorný byt 3+1 s balkónem, ze kterého máte celé město Hořice v Podkrkonoší jako na dlani. Součástí prodeje je i prostorná garáž a sklep nacházející se v suterénu domu. Za domem je ještě obecní pozemek, který vlastníci bytů využívají dle domluvy s městem pro své potřeby. V

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt 3+1 | 58 m²

Hradec Králové

Výhodou tohoto bytu je fakt, že se nachází v družstevním vlastnictví, a tak může být zajímavou investicí pro někoho, kdo chce dobře uložit své peníze. Zároveň je ale na bytě splacená již anuita a tak ho můžete okamžitě převést do vlastnictví osobního = bytem lze ručit. Z tohoto důvodu si koupi toho to bytu může dovolit i člověk, který potřebuje koupi nemovitosti financovat hypotékou.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

BYT

Pardubice

Byt v osobním vlastnictví na nábř. Závodu míru, který v r. 2014 prošel celkovou rekonstrukcí. Nachází se v 13. nadzemním podlaží panelového domu s dvěma výtahy a revitalizovanou střechou.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Malý byt

Hradec Králové

Malý byt po rekonstrukci přímo na Gočárově třídě v Hradci Králové u ul. Vrchlického. Dispozice bytu: (kuchyň s jídelním koutem: 6,81 m2, ložnice: 12,88 m2, koupelna: 2,54 m2, chodba 4,44 m2, lodžie: 5,2 m2 a sklep 1,96m2).

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Venkovské stavení | 287 m²

Lužany

Venkovské stavení s pozemkem o rozloze 1.507 m se nachází se v obci Lužany jen 10 min. autem od města Jičín.
Z obce vedou autobusové spoje prakticky všemi směry. Je tu pošta, škola, školka, sportovní i dětské hřiště, 2 obchody, 2 hospody, kemp s rybníkem, a dokonce tu mají i kino.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Chata | 78 m²

Litíč

Jedinečná příležitost koupit chatu po rekonstrukci vhodnou i na trvalé bydlení. Nachází se v obci Litíč necelých 20 km severně od Hradce Králové.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Dům, anebo chalupa | 118 m²

Nechanice

Příležitost koupit menší domek vhodný k trvalému bydlení nebo jako chalupa.

Dům se nachází v jednosměrné a klidné ulici pouhé 2. min pěšky od nám. města Nechanice. Toto město je vyhledávaným místem turistů z důvodu blízkosti nedalekého zámku Hrádku u Nechanic.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt 2kk | 60 m²

Opatovice nad Labem

Dovoluji si Vám nabídnout útulný byt na strategickém místě mezi dvěma krajskými městy s dobrou dostupností na dálnici vedoucí do Prahy.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Pozemek a dům

Dřenice - Pardubice

Obec Dřenice leží 5 km severně od Chrudimi a 6 km jižně od Pardubic. V Obci žije zhruba 400 obyvatel a jezdí zde pravidelné přímé autobusové linky jak do Pardubic, Chrudimi, tak i do Heřmanova Městce.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Dům L.P.1688 | 423 m²

Pecka

Pecka  se nachází v krásné podkrkonošské krajině. Jedinečnou atmosféru tohoto městečka dodává stejnojmenný hrad, který kdysi patřil Kryštofu Harantovi z Polžic a Bezdružic, jednomu z 27 českých pánů.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt 2+1 | 45 m²

Praha - Vršovice

Díky skvělé orientaci tohoto bytu, jihovýchodním směrem do vnitrobloku domu, je v bytě absolutní klid a bezpečí a to i přes to, že je u domu zastávka MHD i s nočními linkami.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Rodinný dům | 185 m²

Kobylice - Hradec Králové

Dům byl zkolaudovaný v r. 2008 a stojí na velkorysém oploceném pozemku o rozloze 1.822m². Celková podlahová plocha domu činí přes 185 m².

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt s terasou | 175 m²

Trutnov

Exkluzivní příležitost vlastnit zrekonstruovaný loftový byt v Trutnově o dispozici 4+1 s jedinečnou terasou. Je ve 2. patře zděného domu, který se nachází 10 min. pěšky od Krakonošova náměstí.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt 2+1 | 55 m²

Praha - Karlín

Exkluzivní příležitost koupit jediný byt, který je v tuto chvíli na prodej a to přímo na Karlínském náměstí.

Je tu vše, bary, restaurace, dostupné dvě trasy metra, dětské hřiště, školy, školky a kouzelný park s Kostelem sv.Cyrila a Metoděje, ketrý dodává tomu to místu jedinečnou atmosféru.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Nadstandardní garsonka | 45 m²

Jičín

Exkluzivní příležitost koupit jediný byt, který je v tuto chvíli na prodej a to přímo na Karlínském náměstí.

Je tu vše, bary, restaurace, dostupné dvě trasy metra, dětské hřiště, školy, školky a kouzelný park s Kostelem sv.Cyrila a Metoděje, ketrý dodává tomu to místu jedinečnou atmosféru.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Rodinný dům | 218 m²

Hořice - Libonice

Příležitost vlastnit velký dvoupatrový rodinný dům s pozemkem o rozloze 1.708 m2 na okraji města Hořic v Podkrkonoší.

V obci je veškerá občanská vybavenost i dobrá dostupnost do Hradce Králové a Jičína.

Detail nemovitosti

PRODEJ POZASTAVEN

Investiční příležitost za 8 mil.

Zlíč u Ratibořic

Příležitost změnit svůj život, začít bydlet a podnikat u Babiččina údolí, které se řadí mezi nejnavštěvovanější památky naší země. Na prodej je tu prosperující restaurace s penzionem s názvem Barunka, vzdálený 16 min. procházkou od zámku a 30 min. od Starého bělidla.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Rodinný dům | 442 m²

Hořice

Prostorný dům v centru Hořic se zahradou a vjezdem z ulice.

Poslední rekonstrukce domu proběhla v roce 1990, takže voda a odpady jsou již v plastu, elektrika je v mědi a stropy jsou zateplené. V patře je byt o rozloze 133 m2.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt 2+1 | 64 m²

Praha - Košíře

Byt 2+1 na Praze 5 v Košířích v blízkosti krásné přírody. (Park Kotlářka, nádrž Homolka, Park Skalka, Lesopark Cibulka atd.). Školka, škola i obchod jsou v docházkové vzdálenosti. Kousek od domu je i zastávka MHD, odkud se se dostanete tramvají na Smíchov za 6 min. U domu je navíc bezproblémové parkování.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt se zahradou | 118 m²

Vrchlabí

Dovoluji si Vám nabídnout jedinečný byt, který může plně uspokojit i nároky po  bydlení v rodinném domě. Obytná plocha tohoto moderního, prostorného a vzdušného bytu je o velikosti 118 m2.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Rodinný dům | 170 m²

Praha - Malešice

Šance koupit rodinný dům v Praze s pozemkem o rozloze 454 m². Nachází se v klidné ulici Bacháčkova v Malešicích.

V pěší docházkové vzdálenosti od domu je široká občanská vybavenost např. Malešický park: 6min., restaurace a minipivovar: 2min, BILLA: 7min., MHD: 5 min., MŠ: 4min., ZŠ: 11min., pošta: 10min., poliklinika a lékárna: 12min.

Detail nemovitosti

PRODEJ POZASTAVEN

Byt 3kk | 89 m²

Pardubice

Šance vlastnit krásný rodinný byt o dispozici 3kk (89,1m²), který se nachází daleko od veškerého chemického průmyslu. Vaše rodina se může těšit nejen z čistšího prostředí, které Vám tato část Pardubic nabízí, ale jistě ocení i blízkost školky, školy, MHD, doktora, zubaře, lékárny, potravin, lesa, dětského hřiště apod.

Detail nemovitosti

PRODEJ POZASTAVEN

Rodinný dům | 252 m²

Divec u Hradce Králové

Dovoluji si Vám nabídnout stavební pozemek určený ke stavbě rodinného domu či chalupy vzdálený pouhých 12 minut autem od centra pohádkového města Jičína a 20 min od Českého ráje.

Detail nemovitosti

PRODEJ ZASTAVEN

Rodinný dům 7+1 | 522 m²

Myštěves

Obytná část domu má dispozici 7+1 a měří 173m². Je možné ji rozdělit na 2 bytové jednotky se samostatnými vstupy. Navíc je tu terasa: 60 m², zimní zahrada: 32 m², garáž: 32 m² a konečně technické prostory (stodola, dílna, kotelna, sklad) o celkové užitné ploše okolo 225 m².

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt 2+1 | 61 m²

Trutnov

Byt o dispozici 2+1 v osobním vlastnictví o obytné ploše 56 m² se nachází v 2. patře revitalizovaného domu. V rámci revitalizace proběhla výměna oken. Dále zateplení domu, fasáda, balkóny, výtahy, střecha, stoupačky.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt 2+1 | 70 m²

Hradec Králové

Byt 2+1 v osobním vlastnictví o obytné ploše 63 m² se nachází v 5. patře revitalizovaného domu s novými výtahy.

Dům je zateplený. Je na něm nová fasáda, střecha, stoupačky a jsou zde nové balkóny.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Stavební pozemek | 2.461 m²

Dolany u Jičína

Vhodný ke stavbě rodinného domu či chalupy vzdálený pouhých 12 minut autem od centra pohádkového města Jičína a 20 min od Českého ráje.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Pivnice | 80 m²

Pardubice

Na prodej objekt v současnosti pronajímaný jako pivnice. Nájemník se nebrání ani spolupráci s novým majitelem. Čistý měsíční nájem je 12.000,- měs.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Restaurace s pensionem | 690 m²

Hořice

Penzion s vyhlášenou restaurací a s možností bydlení pod jednou střechou.
Součástí prodeje je i nemalý pozemek s tenisovým kurtem, třemi garážemi a zahradou využívanou pro venkovní posezení a grilování. Také i pozemek vhodný, jak pro stavbu rodinného domu, tak pro rozšíření areálu.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Byt 3kk se zahradou | 74 m²

Jičín - Sobčice

Jedinečná příležitost koupit byt 3+kk o výměře 64 m² s vlastní zahrádkou přímo u domu.

Byt je situován ve 2.NP zděného bytového domu. V bytě již byla provedena částečná rekonstrukce, např. rozvody elektriky, ústředního topení, byl zde instalován el. kotel i boiler a také tu byly vybourány staré parkety.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

Útulný domek po rekonstrukci s malou zahrádkou

Hořice v Podkrkonoší, ul. Otakarova

Detail nemovitosti

PRODEJ ZASTAVEN

RODINNÝ DŮM

Třebovětice u Cerekvic nad Bystřicí

25 min. autem od centra Hradce Králové s pozemkem 2.374 m². Dům je o dispozici 3kk. Na zahradě je ohrada s boxem pro koně, sklep, bazén s filtrací a připravená základová deska pro dílnu.

Detail nemovitosti

PRODEJ ZASTAVEN

BYT 2kk v centru HK

ul. Bidlova, Hradec Králové

Nachází se v e 2. patře cihlového domu s novou fasádou jen 10 min pěšky přímo od Velkého náměstí. Výhodou je, že okna bytu jsou orientované do zeleně jihovýchodním směrem, a tak Vás tu neruší téměř žádný hluk.

Detail nemovitosti

PRODEJ ZASTAVEN

Exkluzivní stavební pozemek s pískovcovým lomem | 1.852 m²

Doubrava | Hořice v Podkrkonoší

Jedinečná příležitost koupit pozemek, který v současné době nemá na realitním trhu nemá obdoby.

Detail nemovitosti