REZERVOVÁNO

BYT 3+1 (72,02 m2)

ul. Bratří Štefanů HK

Byt je v osobním vlastnictví. Nacházíme ve 4. patře panelového domu se dvěma novými výtahy. Většina oken včetně krásné zasklené lodžie je na západ.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Statek s historií přes 200 let

v Ruprechticích na Broumovsku

S pozemky 20.746 m² a s možností dalších 60.000 m² si pronajmout k tomu. Skládá ze čtyř samostatně stojících staveb. Z domu z r. 1819, z domu r. 1859, ze stodoly a stájí. Současní majitelé tu již provedli některé rekonstrukce, a tak tu kromě hospodaření můžete ihned bydlet.

 

Detail nemovitosti

REZERVOVÁNO

BYT 4+1 | garáž | dílna

Králíky u Nového Bydžova

Jedná se o prostorný byt se dvěma zasklenými lodžiemi. Součástí prodeje je i prostorná garáž s dílnou a hospodářským zázemím. U domu je navíc obecní pozemek, který je využíván jako zahrada.

 

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

NEMOVITOST

Stračov, okr. HK

Jde o příležitost vhodnou pro investora, který hledá bytový dům nebo velkou rodinu toužící po vícegeneračním bydlení. V současnosti jsou v domě o 450 m2 dva sto metrové byty, oba o dispozici 4+1 s odděleným vytápěním, elektrikou i vodou. V suterénu domu jsou k dispozici sklepy a dvě prostorné garáže. Podkroví domu vybízí k vybudování dalších bytů.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Nemovitost s investičním potenciálem

ul. Nádražní | Ostroměř

Jde o třípodlažní dům, se dvěma jednotkami 3kk a 2kk, s garáží a navíc se stavební parcelou, kde lze postavit další rodinný dům.

 

Detail nemovitosti

REZERVOVÁNO

STAVEBNÍ POZEMEK

v obci Dříteč mezi HK a Pardubicemi

Na pozemku je již plynový i elektrický pilíř a vlastní kopaná studna. Před pozemkem vede veřejný vodovod a kanalizace. Obec Dříteč má vlastní ČOV a tak zde nemusíte investovat do domácí ČOV.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

BYT 2+1 (65,2m2)

Meziměstí 5. května

Byt v osobním vlastnictví prošel postupnými rekonstrukcemi v r. 2009 a v 2018. Dům prošel rozsáhlejší rekonstrukcí v r. 2008.

Detail nemovitosti

REZERVOVÁNO

ŘADOVÝ DŮM

ul. Žižkova | Hořice v Podkrkonoší

Jedná se o dům 5+1 před rekonstrukcí s pozemkem 502 m2. V okolí je kompletní občanská vybavenost. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě. Na zahradě, která vám poskytne dostatek soukromí, se nachází vzrostlé ovocné stromy.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

STAVEBNÍ POZEMEK U POTOKA A LESA | 1.286 m2

Kounov - Nedvězí

Stavební pozemek v okolí lesů a krásné přírody u Zlatého potoka Dědina, který dodává tomuto místu jedinečnou atmosféru. Pozemek je mírně svažitý západním směrem a leží v rekreační oblasti s cyklostezkami 11 km. od Deštné v Orlických horách, kde je vyhlášené lyžařské středisko.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

STAVEBNÍ POZEMEK V CENTRU OBCE | 997 m2

Opatov u Svitav

Pozemek je přístupný ze dvou komunikací, díky čemuž zle rozdělit na dvě samostatné stavební parcely, a tak tu mohou stát domy dva. V dosahu pozemku je elektrické vedení, vodovod a plynovod.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Dům o dispozici 4kk v centru menšího města

Heřmanův Městec

Dům je o dispozici 4kk, má menší okrasnou zahrádku, dílnu a zahradní domek. Dům od r. 2013 procházel kompletní rekonstrukcí. Dům má novou střechu, okna, fasádu, rozvody elektriky, vody, odpadů i topení. Také tu jsou nové podlahy, omítky prostě na co si vzpomenete.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Menší domek 15 min od HK

Velichovky

Dům je z r. 1933 a v r. 2023 byla dokončena rekonstrukce interiéru a fasády. Jsou tu nové rozvody elektroinstalace, vody, odpadů i topení, nové podlahy, štuky, okna, atd. Dům má velmi oblíbenou dispozici 3kk s přímím vstupem z obývacího pokoje na malou předzahrádku, kde si můžete vybudovat venkovní posezení.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Dům v centru města

Hořice v Podkrkonoší, ul. Havlíčkova

Jedná se o řadový třípodlažní dům v původní zástavbě kousek od nám. Jiřího z Poděbrad v Hořicích v Podkrkonoší, kde máte veškerou občanskou vybavenost města na doslova dosah ruky.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Dva domy k bydlení nebo k podnikání

Řešetova Lhota

Jedná se o dva na sebe navazující domy na klidném místě v obci Řešetova Lhota. Oba jsou obyvatelné, přičemž každý má vlastní č.p., vchod, měřiče plynu, elektřiny a ústřední plynové topení.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

DŮM NA STRATEGICKÉM MÍSTĚ

Stěžery u Hradce Králové

Jde o skvělé místo jak pro žití, tak i pro i podnikání. Nachází se kousek od Hradce Králové a od dálnice na Prahu, Pardubice či Jaroměř.  Kromě prostorného domu na pozemku o rozloze 805 m² stojí i zahradní domek s garáží, dílnou, skladem a přístřešek pro dvě auta.

 

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Dům s pozemkem 2.207 m2

Králíky u Nového Bydžova

Dům byl postaven v roce 1987. Má dispozici 4+1 a je celý podsklepený. Ve zvýšeném přízemí domu se nachází kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj se vstupem na lodžii, chodba, zádveří, ložnice, dva pokoje, koupelna a samostatné WC. V suterénu se nachází prostorná garáž, sklad, kotelna a prádelna se sprchovým koutem. Topení zajišťuje ústřední kotel na tuhá paliva (dřevo, uhlí, brikety) nebo ústřední elektrický kotel.

 

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Dva domy s technickým zázemím

Myštěves

Dům  Příležitost koupit dva rodinné domy s prostorným technickým zázemím. Jedná se o domy s č.p. 57 a s č.p. 115 v obci Myštěves. Na hlavním domě s č.p. 57 byli provedeny rozsáhlejší rekonstrukce.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Rodinný dům s hospodářskou stavbou a s pozemkem 3.108 m²

Petrovičky (okr. Jičín)

Dům je o dispozici 7+1 a z větší části je i podsklepený. V hospodářské stavbě jsou stáje, chlévy a místo pro skladování sena a slámy.

Detail nemovitosti