NA PRODEJ

Dům o dispozici 4kk v centru menšího města

Heřmanův Městec

Dům je o dispozici 4kk, má menší okrasnou zahrádku, dílnu a zahradní domek. Dům od r. 2013 procházel kompletní rekonstrukcí. Dům má novou střechu, okna, fasádu, rozvody elektriky, vody, odpadů i topení. Také tu jsou nové podlahy, omítky prostě na co si vzpomenete.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Menší domek 15 min od HK

Velichovky

Dům je z r. 1933 a v r. 2023 byla dokončena rekonstrukce interiéru a fasády. Jsou tu nové rozvody elektroinstalace, vody, odpadů i topení, nové podlahy, štuky, okna, atd. Dům má velmi oblíbenou dispozici 3kk s přímím vstupem z obývacího pokoje na malou předzahrádku, kde si můžete vybudovat venkovní posezení.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Nemovitost s jedinečnou atmosférou

Horní Adršpach

Jedná se o částečně roubený a částečně zděný dům momentálně využívaný jako chalupa. Nemovitost se nachází v okouzlující přírodě. Výjimečnost tomuto místu dodává i 370 let stará památná Adršpašská lípa, která je jedním z nejstarších stromů na Broumovsku.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Dům v centru města

Hořice v Podkrkonoší, ul. Havlíčkova

Jedná se o řadový třípodlažní dům v původní zástavbě kousek od nám. Jiřího z Poděbrad v Hořicích v Podkrkonoší, kde máte veškerou občanskou vybavenost města na doslova dosah ruky.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

NEMOVITOST

Stračov, okr. HK

Jde o příležitost vhodnou pro investora, který hledá bytový dům nebo velkou rodinu toužící po vícegeneračním bydlení. V současnosti jsou v domě o 450 m2 dva sto metrové byty, oba o dispozici 4+1 s odděleným vytápěním, elektrikou i vodou. V suterénu domu jsou k dispozici sklepy a dvě prostorné garáže. Podkroví domu vybízí k vybudování dalších bytů.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Venkovské stavení

Osík u Litomyšle

Venkovské stavení dvorového půdorysu s pozemkem 1.216 m ². Skládá se celkem ze tří staveb. Je tu samostatný dům o dispozici 1+1, který je částečně podsklepený. Dále tu stojí stodola využívaná jako garáž, na kterou navazuje další dům o dispozici 1+1.

Detail nemovitosti

PRODÁNO

BYT 2kk po rekonstrukci

5 minut chůze od náměstí v Čáslavi

Byt disponuje nově vyzděným jádrem s koupelnou a samostatným WC. K dispozici je rovněž příprava pro instalaci kuchyňské linky, kterou si budete moci vybrat dle vlastních představ. V jádře naleznete nové rozvody vody, odpadu i elektřiny.

Detail nemovitosti

REZERVOVÁNO

BYT 3+1 v osobním vlastnictví

Pod Lipou, Hořice v Podkrkonoší

Byt prošel před patnácti lety kompletní rekonstrukcí a nachází se pouhých pár kroků od náměstí s veškerou občanskou vybaveností.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Statek s historií přes 200 let

v Ruprechticích na Broumovsku

S pozemky 20.746 m² a s možností dalších 60.000 m² si pronajmout k tomu. Skládá ze čtyř samostatně stojících staveb. Z domu z r. 1819, z domu r. 1859, ze stodoly a stájí. Současní majitelé tu již provedli některé rekonstrukce, a tak tu kromě hospodaření můžete ihned bydlet.

 

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Dva domy k bydlení nebo k podnikání

Řešetova Lhota

Jedná se o dva na sebe navazující domy na klidném místě v obci Řešetova Lhota. Oba jsou obyvatelné, přičemž každý má vlastní č.p., vchod, měřiče plynu, elektřiny a ústřední plynové topení.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Rodinný dům s krásným pozemkem

Police nad Metují, ul. Na Sibiři

Tento dům z roku 1939 je situován na pozemku o rozloze 1060 m2 s mírně jižní orientací. Během let prošel postupnou rekonstrukcí např. rozvody. elektriky, vody, odpadů topení, výměna oken, dlažby a obklady.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

DŮM NA STRATEGICKÉM MÍSTĚ

Stěžery u Hradce Králové

Jde o skvělé místo jak pro žití, tak i pro i podnikání. Nachází se kousek od Hradce Králové a od dálnice na Prahu, Pardubice či Jaroměř.  Kromě prostorného domu na pozemku o rozloze 805 m² stojí i zahradní domek s garáží, dílnou, skladem a přístřešek pro dvě auta.

 

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Dům s pozemkem 2.207 m2

Králíky u Nového Bydžova

Dům byl postaven v roce 1987. Má dispozici 4+1 a je celý podsklepený. Ve zvýšeném přízemí domu se nachází kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj se vstupem na lodžii, chodba, zádveří, ložnice, dva pokoje, koupelna a samostatné WC. V suterénu se nachází prostorná garáž, sklad, kotelna a prádelna se sprchovým koutem. Topení zajišťuje ústřední kotel na tuhá paliva (dřevo, uhlí, brikety) nebo ústřední elektrický kotel.

 

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Stavební pozemek u lesa veliký 2.290 m²

Mostek, část obce Zadní Mostek

Jedná se o mírně svažitý pozemek o velikosti 2.290 m2 ve slepé „ulici“ přímo u lesa s výhledem na louku.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Dva domy s technickým zázemím

Myštěves

Dům  Příležitost koupit dva rodinné domy s prostorným technickým zázemím. Jedná se o domy s č.p. 57 a s č.p. 115 v obci Myštěves. Na hlavním domě s č.p. 57 byli provedeny rozsáhlejší rekonstrukce.

Detail nemovitosti

NA PRODEJ

Rodinný dům s hospodářskou stavbou a s pozemkem 3.108 m²

Petrovičky (okr. Jičín)

Dům je o dispozici 7+1 a z větší části je i podsklepený. V hospodářské stavbě jsou stáje, chlévy a místo pro skladování sena a slámy.

Detail nemovitosti

REZERVOVÁNO

Exkluzivní dům s historickou fasádou

Hořice ul. Husova

Prostorný dům po rekonstrukci, který vás okouzlí svou nevšední historickou fasádou a  také zahradou snadno přístupnou z ulice. Na této zahradě si jistě zamilujete i garáž s dílnou či zastřešenou pergolu a terasu.

Detail nemovitosti