Situace v této covidové době nebyla jednoduchá.

Petra Hájková11.3.2021

Stal se mi velkou oporou v realitním světě...

Hynek Kalista majitel firmy na výrobu snubních prstenů: https://www.kredum.cz1.10.2020

Osobní asistent Freddie Mercuryho pan Peter Freestone využil služeb při prodeji a koupi domu v ČR od Václava Koláře. O tom, jak byl spokojený, Vám poví sám.

Peter Freestone16.11.2013

Při prodeji našeho bytu v Jičíně jsme se obrátili na pana Koláře z realitky Nemovitosti s radostí.... více ve videu...

Hana Raddová8.9.2019

S Vaškem jsme byli spokojeni a můžeme ho jedině doporučit... více ve videu...

Halířovi6.10.2019

S přítelkyní jsme kupovali svou první nemovitost, kdy tuto nemovitost zastupoval pan Kolář. Díky jeho zkušenostem jsme přebírali klíče od bytu ve velmi krátké době a to bez jakýchkoliv závad. Pan Kolář se o vše postaral a se vším nám poradil. Vřele doporučujeme.

Jindřich Tér17.6.2024

Abychom neměli s prodejem bytu problém, ptali jsme se, sháněl jsem "drby" a Realitního makléře p. Václava Koláře jsem si vybral z důvodu, že nám byl doporučen známým. Panu Koláři jsem tedy zadal úkol prodat byt. Dali jsme si schůzku, vše mě vysvětlil, odpovídal i na mé otázky vyčerpávajícím způsobem. Po sepsání smlouvy makléř vyhotovil video prezentaci k prodeji, kterou mě dal odsouhlasit. Musím říci, že prezentace byla úžasná. Po odsouhlasení video prezentaci pustil do světa, tedy na konci března 2024. Video se mě zobrazovalo na různých webech, prostě perfektní reklama. V průběhu nabídky bytu mě o každém zákazníkovi, který se byl v bytě podívat informoval, až jednou mě zavolal, že je vážný zájemce a že složil finanční zálohu. Od počátku prodeje bytu, přibližně za pouhé tři měsíce jsme obdrželi s manželkou na účet peníze za prodej bytu. Musím říci, že pan Kolář má vše promyšlené a to od prodeje, přes zařízení případné hypotéky pro kupujícího až po smlouvu prodejce – kupující. Takto jsme si prodej bytu s manželkou představovali. Jednoznačně musím konstatovat, že na Realitního makléře p. Václava Koláře je spoleh po všech stránkách.

Josef Belihar18.června 2024

Nemůžu si vynachválit přístup, profesionalitu a šikovnost pana Koláře. Chválím, kudy chodím a doporučuji.

Petr Hejda31.5.2024

Solidní jednání . Vřele doporučuji.

František Sodoma21.4.2024

Realitní makléř pan Václav Kolář nám zařídil bezproblémový a rychlý prodej pozemku. Skvělý přístup a ochota. Služby pana makléře doporučujeme.

Naďa Vamberská21.4.2024

Velmi dobrá spolupráce s p. Kolářem, ochota, vstřícnost, profesionalita.

Tomáš Sejdl7.2.2024

Pan Kolář nám realizoval prodej bytu 1+1 v Hradci Králové. Spolupráce s ním byla na profesionální úrovni. Připravil perfektní prezentaci, domlouval se s námi o našich představách ohledně prodeje bytu. Na dohodnuté schůzky se vždy dostavil včas, jeho jednání bylo klidné, vstřícné. Zařídil také veškeré nezbytné právní náležitosti. Pokud potřebujete služby realitního makléře, pana Koláře mohu vřele doporučit.

Irena Tylšová30.1.2024

Děkujeme panu Kolářovi za bezproblémový průběh koupě domu. Díky němu proběhlo vše rychle a bez problémů.

Michaela Cvrkalová3.1.2024

Děkujeme panu Kolářovi za bezproblémový průběh koupě domu. Díky němu proběhlo vše rychle a bez komplikací.

Martin Janoušek2.1.2024

Oslovili jsme p. Koláře díky doporučení naší známé a svěřili jsme do nejlepších rukou prodej chalupy. Naprostá spokojenost, bez jakýchkoliv problémů a kompletního zajištění. Skvělý přístup a ochota. Vřele doporučujeme a děkujeme za spolupráci.

Kristýna Nekvindová9.12.2023

Prodej bytu proběhl s panem makléřem v absolutní důvěře a pohodě, vyhověl všem požadavkům,poradil a byl velmi nápomocen při každém kroku prodeje.

Květa Plattová23.10.2023

Pan Václav Kolář je skvělý realitní makléř, který udělá maximum pro prodávajícího, ale i kupujícího. S jeho službami jsme byli velmi spokojeni a rádi doporučujeme ostatním.

Pěva Šimková16.10.2023

Naše koupě bytu, kde prodávajího zastupoval pan Kolář, proběhla profesionálně bez problémů.

Michael Švana9.9.2023

Profesionální přístup, časová vstřícnost vzhledem k mým možnostem.
Děkuji a doporučuji.

Jiří Osoba6.9.2023

Jsem se službami pana Koláře velmi spokojená.Profesionální přístup, vše zařídil jak jsme se domluvili a ochotně vše vysvětlil.

Kateřina Mikanová6.9.2023

Nemohu jinak, než vřele doporučit !! Profesionální jednání, komunikace, řešení komplikací během prodeje a to vše s rozvahou odborníka. Jedinečný přístup, korektní chování, pružnost, ochota.....prostě není co dodat. Děkujeme.

Míla Černá30.8.2023

Chtěl jsem prodat nemovitost a pan Kolář mi byl doporučen členem rodiny, protože byl taky velice spokojen. Vytvořená prezentace, komunikace ohledně prodeje, co je nového, vyřízení všech věcí ohledně prodeje, se vším maximální spokojenost, nemusel jsem se o nic starat. Příští rok bude na prodej dům, kde momentálně bydlím a již jsme se shodli, že se s důvěrou na pana Koláře obrátíme.

Milan Tichý8.7.2023

Musím zatleskat, pan Kolář je naprosto perfektní makléř, spolupráce s ním byla na profesionální úrovni jak komunikace tak jeho veškeré přípravy, podklady, ochota vše rád vysvětlil, poradil, zařídil..
Velmi doporučuji protože co slíbí to dodrží.
Děkuji mnohokrát

Jozef Zapala29.6.2023

Práce pana Koláře je velmi profesionální a mohu ho jen doporučit. Jako člověk je ochotný, přátelský a rád se vším pomůže. Obchod i díky němu proběhl na 1😊

Irena Vagenknechtová15.6.2023

Pan Václav Kolář nám velice rychle pomohl s prodejem nemovitosti,zařídil v krátké době vše ,,od A do Z", samozřejmě k naší úplné spokojenosti. Takového výborného makléře mohu všem doporučit.

Pavel Větrovec14.6.2023

Velice příjemné a profesionální jednání, ochota a vstřícný přístup k nám jako zákazníkovi a opravdu rychlý prodej nemovitosti.Nesmím zapomenout na vynikající komunikaci a spolupráci.

Jiří Větrovec14.6.2023

Děkujeme panu Kolářovi za naprosto profesionální práci při prodeji nemovitosti. Chci vyzdvihnout zejména jeho přístup ke klientům, příjemné vystupování, empatie, přípravu klientů na nadcházející kroky, vše pro vás připraví, zařídí, připadáte si s ním jako v pohádce. Je to makléř s velkým M, protože se mu podařilo prodat nám nemovitost za tři dny od podání nabídky. Má neuvěřitelné obchodní dovednosti při vyjednávání nabídky a výběru kupujícího. Předčil naše očekávání, naprostá spokojenost.

šárka Leváková13.5.2023

Práce pana Koláře, jakožto realitního makléře je velmi profesionální, komunikace je bezproblémová a vždy hledá řešení ke spokojenosti všech. Doporučuji.

JIří Tomíček1.5.2023

Pan Kolář je opravdový profesionál, výborná spolupráce, rychlé a ochotné jednání!

Alena Charvátová14.12.2022

Díky panu Kolářovi jsme získali vysněný domov. Nejen že nám pomohl s prodejem (od návrhu až po předání klíčů) ale byl nám dobrým rádcem pro koupi našeho nového domova. Vše zařídil, ochotně pomohl a jednání bylo jasné, rychlé a srozumitelné. Ze vše děkujeme Václave!

Martin Pavlů10.11.2022

Naprosto kompletní servis. Vše proběhlo naprosto skvěle a služby pana makléře vřele doporučuji.

Jan Dezort6.9.2022

Vše proběhlo k největší spokojenosti. Opět ráda využiji služeb pana Koláře, pokud budu potřebovat. Doporučuji

Lenka Erbenová2.9.2022

Spolupráci s panem Kolářem doporučuji. Profesionalita, lidskost a nadstandartní přístup při prodeji bytu i koupi domu.

Tomáš Šolar5.4.2022

S panem Kolářem jsem měl jenom tu nejlepší zkušenost. Byl velmi profesionální a ochotný. Nákup nemovitosti proběhl rychle a hladce.

Jakub Hroneš3.4.2022

Velice doporučuji! S panem Kolářem jsem byla nadmíru spokojená. Je milý, ochotný, vstřícný a vždy připraven vám pomoci. Je radost s ním pracovat. Jsem velice ráda, že jsem oslovila právě tuto realitní kancelář. Mohu všem vřele doporučit.

Nikola Flousková28.2.2022

Dobrý den, spolupráce s panem Václavem Kolářem byla opravdu perfektní, jeho přístup k zákazníkovi je opravdu profesionální, ale přitom vstřícný, slušný a člověk má dojem, že je zde jenom pro něj. Vřele jeho služby doporučuji a s klidem můžu říct, že pokud bych ještě nemovitost kupovala nebo prodávala, tak se obrátím jenom na něj. Ještě jednou děkujeme. Věra Novotná

Věra Novotná14.2.2022

Skvělé služby a hlavně komunikace, pan Kolář je profík, zase jeho služby rád využiju.

Tomáš Kolbaba25.1.2022

Spolupráci realitního makléře pana Koláře doporučuji. jsem na 100% spokojený.

Míra Šolc12.1.2022

S panem Kolářem jsem byl velice spokojen, vše zařídil za mě, domluvil vše, tak aby na sebe navazovalo a vše bylo vyřízeno velice rychle. Vzhledem k časové vytíženosti jsem toto velice uvítal. Pokud v dnešní době budete shánět někoho, na koho se lze spolehnout, tak jste tady správně.

Dušan Rudiš10.1.2022

Velice ráda bych realitního makléře pana Koláře doporučila, a to na základě pozitivní zkušenosti při prodeji bytu. Poskytnuté služby považuji za nadstandardní. Pan Kolář je profesionál s velice příjemným vystupováním, který ví, co dělá. Vždy splnil, co slíbil, vždy mi vyšel vstříc, když jsem něco potřebovala. Já osobně jsem kromě úklidu bytu před focením a podpisu smluv nemusela dělat nic, veškeré starosti na sebe převzal pan Kolář, za což mu moc děkuji a přeji další spokojené zákazníky.

Ilona Náhlovská8.1.2022

Pan Kolář je výborný realitní makléř a ve své práci profesionál. Po mnoha zkušenostech s realitními makléři mohu pana Koláře všem vřele doporučit. Je na něj spoleh, nemovitost prezentuje ve skutečném světle a je velmi milý a ochotný.

Daniela Skalská20.10.2021

Nemovitosti s radostí mohu jedině doporučit, opravdu je radost spolupracovat. Pan Kolář je spolehlivý, sympatický, zodpovědný, vstřícný, dobře se s ním komunikoval, vždy dodržel vše, na čem jsme se domluvili. Celý prodej probíhal bez jakýchkoliv problémů skvělá prezentace NEMOVITOSTI. Za mě tedy 100% spokojenost

Petra Šancová20.10.2021

Děkujeme za profesionální zprostředkování prodeje “Růžovky “

Magda Hladíková31.8.2021

Spolupráce s panem Kolářem byla perfektní. Je to profesionál, který je velice vstřícný, slušný a spolehlivý. Doporučuji všem, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost. Ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Prchlíkovi31.8.2021

V letošním roce jsme při prodeji nemovitosti využili služeb realitního makléře, pana Václava Koláře. S jeho službami jsme byli nadmíru spokojeni. S jeho znalostmi okolo potřebné agendy, všemožných dnešních zákonů, aby bylo vše podle pravidel, časovou flexibilitu. Pracuje nad rámec své pracovní doby, kdykoliv bylo něco potřeba, hned informuje. Velice dobrá spolupráce a budeme ho všem doporučovat. Přejeme mu mnoho spojených klientů a také spokojenost v osobním životě. Kholovi

Kholovi31.8.2021

Při prodeji nemovitosti jsme využili služeb realitního makléře pana Václava Koláře a tento s pomocí manželky připravil nemovitost k nafocení profesionálním fotografem včetně virtuální prohlídky a tato nabídka byla opravdu na vysoké úrovni. Veškeré starosti okolo nabídky prodeje a zajištění prohlídek nemovitosti a zajištění advokátních služeb včetně úschovy finančních prostředků a uzavření kupních smluv toto zajistil pan Kolář.Velmi vstřícné chování a přístup k zákazníkům. DOPORUČUJEME Půlpánovi

Půlpánovi14.7.2021

Bylo milým překvapením zjistit, že v oblasti realit lze narazit na člověka, který si zakládá na férovosti, otevřenosti a profesionálním přístupu. Bylo mi opravdu potěšením pana Koláře poznat. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

Petra Svatá1.7.2021

Spolupráci s panem Kolářem doporučuji. Jeho prezentace nemovitostí jsou prostě skvělé. Ze spolupráce s ním jsem měl ihned dobrý pocit. I ve velmi těžké době se snažil vždy maximálně vyjít vstříc oběma stranám. Člověk může být rád, že je ve službách takového makléře. Je radost sledovat práci lidí, která je naplňuje a baví. Díky moc.

Luděk Zub4.5. 2021

pan Václav Kolář je slušný, spolehlivý a flexibilní. 100% spokojenost, vřele doporučuji. Realitnímu odvětví dělá čest. Jeho práce je na velmi vysoké úrovni

Petra Hájková10.3.2021

Bylo mi velkou ctí spolupracovat s panem Václavem Kolářem a Nemovitostmi s radostí. Pan Kolář mi byl doporučen pro prodej nemovitosti a musím říct, ze i přes veškeré mé obavy v Covidové době, vše dopadlo nad míru mé spokojenosti. Pan Kolář je velmi profesionální, příjemný, ochotný, vstřícný. Dokázal mi zodpovědět jakoukoli otázku, byl kdykoli k dispozici a informoval mě o celém průběhu prodeje. Nemovitost krásně nafotil, udělal virtuální prohlídku a natočil video. Pomohl mi s veškerými dokumenty, s vkladem do katastru nemovitostí a přepisem energií na nové majitele.
Chtěla bych mu velmi poděkovat a vřele doporučit ostatním.

Markéta Králová21.1.2021

Férové a rychlé jednání, profesionalita v dané oblasti a zkušenosti s prodejem nemovitosti. Doporučuji tohoto makléře.

Martin Kozák18.10.2020

Dobrý den jsem jedna z klientek pana Kolaře - realitnÍho makléře s velkým “RM”. Mám tu nejlepší zkušenost s jeho zdrcující profesionalitou a lidskou úrovní. Pan Kolář v největší krizi - začátek doby neznáma - pandemie Covid 19, prodal můj byt za neuvěřitelnou cenu. Vyřešil všechny dokumenty, osobně zajel pro podpisy obou stran, vzdálených cca 600 km. Tento profesionál je pro mě někdo neuvěřitelný a vřele ho doporučuji. Moc mu děkuji. Takový člověk se nevidí. Realitní obchody vždy a už jenom s panem Kolářem.

Leona Doležalová30.9.2020

S panem Kolářem jsme se potkali poprvé v životě a musím říct, že jak po lidské stránce tak i po stránce profesní mi (nám) byl pan Kolář velice sympatický. Na koupi nabízené nemovitosti (domu) jsme se dohodli bez zbytečných průtahů a smlouvání, co bylo dáno to platilo po celou dobu naší spolupráce (bohužel máme zkušenosti od jiných společností s pravým opakem). Pan Kolář nás neustále informoval o průběhu celého řízení a byl nám neustále k dispozici. Vše proběhlo naprosto bez problémů a jsem velice rád, že jsem takového člověka v dnešní době poznal.

Lukáš Volenec29.9.2020

Již od prvního kontaktu s p. Václavem Kolářem jsme věděli, že jsme si pro prodej našeho bytu vybrali správného člověka. Byl naprosto znalý věci, ochotný, vstřícný, zkrátka profesionál ve svém oboru. Jeho prezentace nemovitosti byla velmi inovativní, vše proběhlo velice rychle, s naprostou profesionalitou a přitom s ohromnou lidskostí. Chtěli bychom mu ještě jednou moc poděkovat za skvěle odvedené služby a potencionálním klientům ho můžeme s důvěrou doporučit. Díky

Lenka Trojanová23.9.2020

Spolupráce s panem Kolářem byla vynikající. Byl věcný a přesný. Vše proběhlo dle plánu, upřímně doporučuji!

Gregor Bukoviansky21.9.2020

S panem Kolářem mám velmi dobrou osobní zkušenost. Dům jsem s jeho pomocí jednak koupil, ale také prodal. Vše proběhlo profesionálně, korektně a v plné důvěře. Samozřejmostí byl právní a poradenský servis a jako velký bonus bylo propojení s nezávislým bankovním poradcem Ing. Brzákem, který nám pomohl řešit nestandardní finanční situaci. Ještě jednou děkuji za přístup, který je v realitním trhu k nezaplacení.

Hynek Kalista9.9.2020

Vřele doporučujeme, úžasná spolupráce, vždy ochotně přizpůsobil svůj čas našemu. Profesionál tělem i duší. Děkujeme...

Ilona Dvořáčková8.9.2020

Koupili jsme byt v Trutnově přes pana Václava Koláře. Byt nás okouzlil již při prvním shlédnutí jeho originální vidoeoprohlídky, kterou si pan Kolář připravil. Celý byt jsme si prošli i díky virtuální prohlídce. Na schůzce nás pak mile potěšilo i příjemné jednání pana Koláře, a proto jeho profesionální způsob práce můžeme jen doporučit.

Nikola Schimmer1.9.2020

Velké poděkování za profesionální přístup a za nás ještě důležitější empatii, lidský přístup a schopnost vyřešit vše s lehkostí a bez stresu, patří panu Václavu Kolářovi. K prodeji našeho domu jsme si ho vybrali na doporučení spokojené klientky a udělali jsme moc dobře. Vše proběhlo tak hladce, jak si jen prodávající může přát – náš dům byl prodán sedmý den po zveřejnění nabídky, a to jen díky perfektní prezentaci, kterou pro nás pan Kolář vytvořil. Pan Václav má opravdu dar k prodeji realit, a proto pokud vybíráte komu svěřit svou nemovitost k prodeji, můžeme pana Václava Koláře – Nemovitosti s radostí jen a jen doporučit.

Eliška a Michal Dúcký3.8.2020

Přístup pana Václava Koláře je naprosto profesionální a zároveň příjemně lidský. Od první chvíle jsem byl spokojený a mohu ho jedině doporučit. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo přesně tak. Je to člověk na svém místě a rád ho doporučím všem i svým přátelům. Chci mu tímto poděkovat a přeji mnoho úspěchů. Tomáš, Trutnov

Tomáš Belka5.3.2020

Velmi děkuji panu Kolářovi za profesionální a lidský přístup při koupi nemovitosti. Vynikající spolupráce, průběžná a otevřená komunikace a pečlivá příprava veškerých náležitostí - od první prohlídky nemovitosti po předání klíčů. Pana Koláře mohu po mé zkušenosti jen doporučit. Ještě jednou Vám děkuji.

Martin Trpkovič3.3.2020

Krásný den, celé Naší rodině se konečně po letech splnil sen a to vlastnit dům se zahradou na vesnici. Když jsme se uchýlili ke koupi nemovitosti a konečně vybrali ten správný "dům snů" museli jsme překonat pár zajímavých překážek. Díky panu Kolářovi, který Nám dům prodával, jsme překážky zdolali a dokonce i s úsměvem. Musím moc pochválit práci, zájem a to, jak pan Kolář s pokorou a citlivostí plní sny mnoha lidí. Svou práci bere vážně ve dne i v noci a ke klientům přistupuje citlivě. Moc si vážíme, že jsme měli možnost pana Koláře poznat. Proto MOOOC DOPORUČUJEME !!! K. Revúsová

Kateřina Revúsová25.2.2020

Velká spokojenost při prodeji našeho domu. Velice pěkný a profesionální přístup a navíc veškerou námi otravnou administrativu vyřídil. Velice doporučiji!!

Jaroslava Tlustá22.1.2020

Doporučuji z vlastní zkušenosti!!!

Luboš Tlustý22.1.2020

Naprostá profesionalita

Tereza Pidrmanová10.12.2019

Doporučuji ! A to především pro profesionalitu, ochotu a hlavně když jsem s panem Kolářem potřeboval probrat něco extra, nějaký případ, tak vždy byl rozhovor k věci - argumenty staví na bohatých zkušenostech z praxe plus přidává svůj unikátní pohled na svět realit.

Oli Telička11.11.2019

Pan Kolář je člověk, jehož slovo platí. Na čem jsme se dohodli, to bylo splněno. Slušný a spolehlivý profesionál. Neměl bych problém se na p. Koláře kdykoliv obrátit a zároveň ho rád doporučím.

Martin Kazda6.11.2019

Vřele doporučujeme, jeho snaha jak uspokojit obě strany je maximální. Profesionální, ale lidský přístup,100% fér a bez skrytých podmínek. Díky panu Kolářovi jsme získali nemovitost, kterou jsme hledali téměř celý rok. Moc děkujeme a přejeme jenom tu nejspokojenější klientelu.

Petr Antoš2.10.2019

Doporučuji, vlastní zkušenost, profesionální přístup a 100%důvěra.

Jaromíra Bendová29.9.2019

Rychlé, vstřícné, slušné, profesionální jednání. V případě potřeby se na pana Koláře rád obrátím znovu.

Jaroslav Macháček6.8.2019

Uskutečnil jsem prodej nemovitosti pod vedením pana Václava Koláře, kde jsem ocenil jeho profesionalitu, spolehlivost a vstřícný osobní přístup. Jeho služby mohu vřele doporučit.
Za všechno mu ještě jednou děkuji.

Miroslav Bělohoubek17.7.2019

Spolupráce s panem Kolářem byla příjemná, rychlá, spolehlivá. Kupoval jsem chatu a vše proběhlo bez komplikací, na profesionální úrovni. V případě potřeby se na něj opět obrátím.

Sergej Čekurov27.3.2019

Přístup pana Václava Koláře je naprosto profesionální a zároveň příjemně lidský. Od první chvíle jsem byl spokojený a mohu ho jedině doporučit. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo přesně tak. Je to člověk na svém místě a rád ho doporučím všem i svým přátelům. Chci mu tímto poděkovat a přeji mnoho úspěchů. Tomáš, Trutnov

Tomáš Belka5.3.2019

Pan Kolář byl velmi ochotný, spolehlivý, v našem případě se jednalo o velký pozemek, kde navrhl řešení na rozdělení, aby došlo ke snadnějšímu prodeji, Byla jsem velmi spokojena a doporučila bych ho každému, kdo má rád jednání na vysoké úrovni a hlavně spolehlivost, vstřícnost a obětavost. D.Kličková

Dagmar Kličková8.1.2019

Četla jsem reference na práci pana Koláře, a jelikož i nám pomáhal s prodejem rodinného domu a i my jsme byli maximálně spokojeni, považujeme za nutné vyjádřit naše poděkování za jeho skvělou práci ve všech oblastech. Ať už šlo o jeho jednání či prezentaci domu nebo další záležitosti. Ještě jednou moc děkuji.

Miloslava Dostálová5.1.2019

Hned od prvního setkání s Vámi jsem vůbec nepochyboval o Vašich profesionálních schopnostech,kterýmí jste se řídil.
Proto vás hodnotím na výbornou a dále doporučuji.

Libor Dostál5.1.2019

panu Kolářovi nemám co vytknout, příjemné a profesionální jednání, časová vstřícnost, vše ohledně koupě nemovitosti proběhlo bez jakékoli vady. jsem rád, že mnou vybranou nemovitost prodával právě on

Vladimír Beran16.11.2018

Děkuji za spolupráci a pomoc při prodeji našeho rodinného domu panu makléři Václavu Kolářovi.Má totiž 5 „P“. 1.profesionální,2.přátelský,3.pracovitý,4.přesný,5,perfektně prezentuje.Jen houšť takových Václavů Kolářů.Skvělá práce!Ještě jednou děkuji Soňa Šmídová.

Soňa Šmídová27.10.2018

S prodejcem nemovitostí V.Kolářem jsem byla velice spokojena. Spolupracovali jsme při prodeji chalupy. Jeho chování a jednání bylo slušné, spolehlivé, taktní, vstřícné a obětavé. Rozhodně mohu V.Koláře doporučit všem, kteří budou potřebovat jeho služby. H.Pištová

H.Pištová14.10.2018

Jednání s realitním makléřem mě vždy odstrašovalo, avšak po zkušenostech s panem Kolářem jsem byla mile překvapena. Vstřícné jednání, komunikace a ochota nám pomoci nad rámec svých povinností. Doporučuji všem a přeji mu mnoho dalších klientů.

Veronika Písecká5.10.2018

S panem Kolářem jsme byli nad míru spokojeni. Vstřícné jednání, vždy vyhověl našim termínům a jednal bez jakýkoliv kliček a nejasností. Pokud bude potřeba, určitě se na pana Koláře obrátím znovu. Vřele doporučuji všem.

Ondřej Mencl5.10.2018

Pan Václav Kolář je nejlepší realitní makléř, jakého jsem kdy potkala, neboť je nejen opravdový profesionál, ale i skvělý člověk.

Eva Náhlovská24.9.2018

perfektní přístup,rychlé vyřízení

Gabriela Novotná20.9.2018

S přístupem a prací p. KOLÁŘE jsme byli plně spokojeni.Koupě bytu proběhla bez nejmenších problémů. Mohu jen doporučit.

Petr Vízek19.9.2018

Naprostá spolehlivost, profesionální a milé vystupování, perfektní prezentace. Doporučuji všem kdo prodává nebo kupuje nemovitost.

Lenka Vondrová9.8.2018

Měla jsem možnost spolupracovat s panem Kolářem při koupi nemovitosti a má zkušenost je maximálně pozitivní. Naprostá profesionalita, špičková a pohotová komunikace, lidský přístup. Plný servis stran všech potřebných úkonů. Pana Koláře se nebudu bát doporučit nejbližším přátelům. Děkuji Vám!

MUDr. Monika Trtílková31.7.2018

S panem Václavem Kolářem jsem byl velmi spokojený. Jeho přístup, profesionalita, přesnost v termínech a ochota jsou příkladné. Vše proběhlo tak, jak jsem bych si představoval a mé obavy se ukázaly jako zbytečné. Pakliže bych v budoucnu potřeboval využít služby realitního makléře, obrátím se pouze na pana Koláře. Pane Koláři, děkuji za Vaše služby.

Jan Slabý26.7.2018

Dobrý den,jsem spokojená s prací a jednáním pana Koláře a touto cestou bych mu chtěla poděkovat a doporučit ho.

Zdena Fišerová14.4.2018

pane Koláři, ještě jednou děkuji za Vaši spolupráci při pořizování nemovitosti. Z nákupu bytu jsem měl obavy, ale Váš přístup, ochota a profesionalita mě ihned po 1.schůzce přesvědčila, že věřím správné osobě. Budu Vás dál doporučovat. Děkuji.

Luboš Řepka10.11.2017

Pan Kolář má profesionální přístup, je obětavý, problémové situace řeší klidně bez emocí. Je vždy dobře naladěný a spolehlivý, co řekne to platí. Pracuje dle potřeby zákazníka,bez ohledu na své soukromí. Potřebné smlouvy k akci byly vždy perfektně připravené a odpovídaly platným zákonům. S jeho prací jsem velmi spokojen a vřele ho budu všem doporučovat. Děkuji Vrabec Jaroslav

Jaroslav Vrabec1.11.2017

Naprosto profesionální a milé vystupování pana Václava Koláře, zprostředkování zájemce o koupi a průběžné informování o veškerých úkonech. Mohl jsem se spolehnout na to, že na čem jsme se domluvili, vždy také platilo. Mohu doporučit pro jeho komunikativnost, schopnost operativně a rychle řešit veškeré situace během prodeje Reagoval rychle, jak telefonicky, tak emailem i během víkendu či večerních hodinách. Pan Kolář je přikladem toho, jak má vypadat spolupráce se zákazníky. Přeji, ať se daří dál a hlavně hodně spokojených zákazniků jako jsem já.

Kostas Saris7.5.2017

S přístupem pana Koláře jsme byli moc spokojeni, vyšel nám vstříc ve všech našich požadavcích. Jednání bylo rychlé a příjemné. Doporučujeme všem kdo reality kupuje nebo prodává.

Lenka Bartschová5.5.2017

Při prodeji naší nemovitosti (zemědělská usedlost) jsme se obrátili na p.Václava Koláře, kterému velice děkujeme za vstřícné jednání, spolehlivost, ochotu a rychlé řešení. Během půl roku byla celá záležitost vyřízena k naší velké spokojenosti. Přejeme hodně štěstí a pracovních úspěchů.

manželé Imlaufovi20.1.2017

Chtěli by jsme poděkovat panu Kolářovi, který nám pomohl s koupí chalupy. Byl vždy příjemný a s ochotou nám pomohl se všemi problémy. Nesmíme zapomenout ani na pana Petráše, který vyřešil veškeré okolnosti ohledně financí. Ještě jednou velké díky. Suchý

Pavla a Martin Suchý15.1.2017

Ráda bych poděkovala panu Kolářovi za zajištění prodeje naší nemovitosti. Spolupráce s ním je vynikající a vřele ho mohu doporučit.

Věra Muchová15.1.2017

Byla jsem velmi spokojena, pan Kolář je fajn a zodpovědný člověk, vše proběhlo v naprostém pořádku. Vyřízení proběhlo rychle. Profesionální přístup.

Jana Mazáčková14.1.2017

Je obvyklé,že kdo prodává nebo kupuje nemovitost,má zájem získat schopného organizačně a hlavně důvěryhodného pracovníka z oboru realitních kanceláří.Václav Kolář uvedené vlastnosti má,kromě toho je komunikativní,v jednání slušný,v dokumentaci dokonalý,dokáže jak k prodávajícímu,tak kupujícímu nemovitosti jednat objektivně.Až do finále dotáhl prodej ke spokojenosti všech zainteresovaných.Doporučuji jeho služeb využít.

Mgr. Gorol Konstantin15.12.2016

Po dobu hledání vhodného objektu pro náš projekt jsme se setkali se spoustou realitních makléřů. Nikdo nedosahoval kvalit pana Koláře. Jen díky jeho skvělým doporučením se nám podařilo ušetřit spoustu peněz při financování nemovitosti. Byli jsme nad míru spokojeni a ještě jednou mockrát děkujeme.

Klvanovi12.12.2016

Vše proběhlo ke spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Lenka Erbenová11.10.2016

Chtěla bych vyjádřit svoji velkou spokojenost s prací pana Koláře, který prodával můj byt. Jeho práce je opravdu profesionální. Výborně připravil prezentaci bytu, ví na co se při focení zaměřit, aby lidé projevili zájem. Při jednání s možnými kupci jednal velmi příjemně a korektně. Vždy měl na paměti můj zájem dobře prodat byt a zároveň myslel na to, aby byly obě strany spokojeny. Jsem ráda, že jsem si pana Koláře k prodeji vybrala (i když jsem ho neznala), můj prodej dopadl po všech stránkách dobře. Pan Kolář je profesionál, spolehlivý, poctivý a zároveň dokáže chápat situaci, ve které se člověk nachází. Děkuji Viliama Fundová

Viliama Fundová25.8.2016

Se službami pana Koláře jsme byli spokojeni. Jeho vystupování bylo příjemné a přístup profesionální. Díky němu proběhla koupě bytu rychle a bez problémů. Vždy se mu dalo dovolat nebo volal obratem zpět. Respektoval naše přání a splnil vše na čem jsme se dohodli. Mohu jen doporučit.

Lenka Hronešová23.7.2016

Vážený pane Kolář, dovolte mi, abychom Vám s manželkou poděkovali za bezvadnou a poctivou práci, kterou jste odvedl při koupi našeho pozemku. Jsem si naprosto jist, že jenom díky Vám se vyřešily právní vady kupovaného pozemku a úsilí, které jste tomu věnoval se nakonec vše zdařilo k naší naprosté spokojenosti. Miloslav a Renata Hromádkovi Nový Bydžov

Miloslav Hromádko14.3.2016

Vše super, není potřeba slov.

Jakub Hlinka22.1.2016

Pan Kolář nás při koupi bytu o všem informoval, byl velice vstřícný, ochotně zodpověděl na všechny naše otázky. Byl nám velice nápomocen. Koupě bytu proběhla velmi rychle a bez jakýchkoliv problémů. Moc děkujeme!

Šnajdr Karel21.1.2016

Pana Václava Koláře mohu vřele doporučit. Profík ve svém oboru. Bezvadná spolupráce. Příští koupi nebo prodej reality určitě svěřím znovu do jeho rukou.

Vladimir Slezák21.1.2016

Těžký úkol hodnotit pochvalně pana Václava Koláře, protože vše podstatné k jeho osobě již velmi dobře popsali hodnotící přede mnou. Za celý rok kdy jsem nabízel svoji nemovitost na prodej a zároveň vyhledával nový dům pro naší rodinu ( při čemž jsem narazil i ten finální nabízený panem Kolářem, ve kterém dnes bydlíme ) jsem se potkával s celou řadou realitních makléřů. Pan Kolář téměř všechny svým osobním i pracovním přístupem jednoznačně převyšoval. V dnešní době smekám klobouk dolů.

Aleš Herout21.1.2016

Chtěli bychom poděkovat panu V.Kolářovi za jeho profesionální,ale i lidský přístup při zprostředkování prodeje domu.Podaný inzerát byl velmi podrobně sepsán a nafocen.Při veškerých konzultacích nám pan Kolář vždy ochotně a rád vše vysvětlil a poradil. Jeho lidský přístup je obdivuhodný a jsme rádi,že jsme měli tu možnost spolupráce. Je opravdu profesionál a člověk na svém místě. Ještě jednou velké dííky. Přejeme hodně štěstí jak v profesním ,tak v soukromém životě.

Lenka Langerová27.11.2015

S prací pana Václava Koláře jsme byli velice spokojeni a potěšeni, čímž bychom chtěli zároveň za jeho služby poděkovat. Pan Kolář je velmi slušný a přátelský člověk, chová se vždy profesionálně a koupi nemovitosti nám zprostředkoval od A do Z. Je součinný v zařizování veškerých formalit jak ke kupujícímu tak k prodávajícímu. Vše co bylo o domu uvedeno v inzerátu na webových stránkách, odpovídalo skutečnosti. Bude-li to potřeba, v budoucnu se na něj rádi obrátíme.

Sabina Charvátová26.11.2015

Pan Kolář má profesionální i osobní přístup. Prezentačně na výbornou. Dokonce od něho mám i spoustu krásných fotek domu, který mi pomohl prodat na památku. Jeho služeb jsem využila opakovaně a v případě potřeby to bude zase on, koho budu kontaktovat. Touto cestou velké DÍKY!!!:-)

Milena Koubková4.8.2015

Pan Kolář má lidský přístup, vždy pozitivně naladěn, je na něm vidět, že ho práce baví a to je dobře. Díky němu máme krásný byt, i když situace nebyla jednoduchá. Přejeme hodně štěstí v osobním životě.

Jitka Pavlíčková15.7.2015

Vážený pane Kolář. Moc Vám děkujeme za zajištění prodeje naší chaty a zahrady. Práce pro Vás to byla velmi náročná, jelikož jste musel před prodejem zajistit vymazání věcných břemen, která na naší zahradě vázla. Jsme oba nemocní a proto Vám ještě jednou děkujeme, že jste za nás vše tak dobře zařídil. Těšíme se zase na shledanou. Marie a Jiří Bělohradský

Marie a Jiří Bělobradský11.7.2015

Dobrý den, touto cestou chci poděkovat panu Kolářovi za sprostředkování koupě nynějšího mého bytu. Jeho práce byla velmi dobrá, vždy mě dobře informoval a vše zařídil. S poděkováním Michal Ž.

Michal8.7.2015

Pane Kolář moc Vám děkujeme za Vaší ochotu a laskavost, měla jsem dříve zkušenosti s realitkou a bylo to šílené… Vy jste srdečný člověk a ráda Vás všude doporučím. Ještě jednou děkuji Blanka.M

Blanka M.2.7.2015

Měla jsem příležitost využít pomoci při prodeji nemovitostí pánů Koláře a Krause. V obou případech jsem byla velice spokojena s ochotou a citlivým přístupem obou pánů v okamžicích, kdy člověk potřebuje pomoci a poradit. Oceňuji jejich pohotovost a nasazení a děkuji. Prodělalová Š.

Šárka Prodělalová17.6.2015

Chtěl bych poděkovat za skvěle odvedenou práci!!! V roce 2013 jsme kupovali byt přes V.Koláře a byly jsme naprosto spokojený s prací pana Koláře, proto jsme ho letos požádali o pomoc při prodeji zemědělské usedlosti, kterou jsme prodali během chvíle! Perfektně nafocená nemovitost se skvělou prezentací a ochotou kdykoliv řešit věci i o víkendech třeba v 23h! klobouk dolů…to Vám žádná jiná realitka řešit nebude Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

Kopuletý Tomáš29.5.2015

Chtěl bych poděkovat za Vaše služby a všestranný přístup. Rychlé profesionální jednání. Veškeré informace jste dával včas a vždy jste nám s velkou ochotou pomohl řešit naše problémy. Děkuji Kunt

David Kunt7.5.2015

Chtěla bych poděkovat za všechny služby, které pro nás pan Kolář udělal. Už dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním jednáním, s tak velkým nasazením a s takovým přehledem o všech skutečnostech. Vážím si jeho práce nejen profesně, ale i po normální lidské stránce. Moc děkuji Segečová

Jiřina Segečová23.3.2015

„Obecně“ jsem klientem, který chválou dodavatelů rozhodně neplýtvá. Vesměs proto, že k tomu není důvod. V případě p. V. Koláře a jeho fy (kolektivu spolupracovníků) však nemohu, než pouze a jen chválit – především pak v porovnání s přístupy „věhlasných“ realit. kanceláří, jak je známe z jejich vtíravé reklamy. Vše počínaje velmi korektním jednáním a vystupováním z něhož je zřejmé, že motivace fy není pouze zisk, ale je zjevně znát, že tato činnost je velmi „baví“ a prvotním pro ně je spokojenost zákazníků, což je v dnešní době zcela ojedinělý přístup, přes naprosto korektní realizač. smlouvu, vysvětlování všech podrobností obchodu, zcela kompletní službu (vč. právní pomoci ap.), precizní vyřízení všech formalit – jednání s úřady, zajišť. odhadce atd., až po max. čas. flexibilitu, nezměr. trpělivost (já rozhodně nejsem přívětivým a poddajným klientem …), ap. Až po dokonale profesionální provedení vlastního prodeje – perfektní prezentace nabídky, pravidelné a komplex. informování klienta o průběhu vyřizování – ato s výhodným výsledkem pro obě strany obchodu a toto vše pak v době těch relativ. „nejhorších“ podmínek na trhu realit. V neposlední řadě musím ještě zmínit i velmi přijatelnou cenu poskytnuté služby! Proto vše nemohu, než fě. Kolář a spol. znovu velmi upřímně poděkovat a její služby doporučit všem zájemcům o prodej či koupi realit.

Ing. Milan Mošna9.3.2015

Pan Kolář byl při sjednání nákupu domu maximálně vstřícný a velmi ochotný s velkou snahou informovat o všech náležitostech nákupu nemovitosti. Z časového hlediska byl velmi flexibilní a vždy připraven být nápomocen při odstranění případných problémů. Karel Brůna

doc. Ing. Karel Brůna, Ph.D.5.3.2015

Moc panu Kolářovi děkuji, neměl to s moji chalupou lehké, ale zvládl to na jedničku. Profesionalní přístup, perfektně odvedená práce, svědomitý, lidský. Ještě jednou děkuji za dobře oodvedenou práci.

Dagmar Voráčková1.12.2014

Dobrý den!Strašně moc děkuji za odvedenou práci pana Václava Koláře.Byl pokaždé velmi ochotný,pracovitý,plný úsměvů a slušný.Prostě mimořádně slušný a čestný člověk.V této době velké plus.Velmi optimistický.Díky jeho snaze máme překrásnou chaloupku.Ještě jednou veliký díky.Přeji mnoho úspěchů v jeho rodině a také spousty nových spokojených klientů.Prostě ať se moc daří.Fakt smekám za jeho odvedenou práci.Silvie Malkusová

Silvie Malkusová30.11.2014

S přístupem Václava Koláře jsem byla opravdu spokojena, vždy byl ochoten se nám přizpůsobit, vše nám vysvětlil. Určitě bych jeho služby využila znovu.

Martina Valešová19.9.2014

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat za práci pana Koláře. Jeho práce s prodejem domu mojí maminky byla více než dobrá, velice dobrá. Prodej nebyl vůbec jednoduchý, řekla bych až komplikovaný. Vždy byl, ale velice ochotný a hlavně usměvavý. Patří mu dík celé naší rodiny, Jarmila Urbanová.

Jarmila Urbanová23.8.2014