Stavební pozemek na klidném místě přímou u lesa

v obci Mostek, části obce Zadní Mostek

1.999.000

LETECKÝ SNÍMEK

KOORDINAČNÍ VÝKRES

ADRESA POZEMKU

3D PROCHÁZKA

POPIS POZEMKU

Příležitost koupit krásný stavební pozemek v malebné obci Mostek, v části obce Zadní Mostek. Jedná se o mírně svažitý pozemek o velikosti 2.290 m2 ve slepe „ulici“ přímo u lesa s výhledem na louku.

Před pozemkem vede obecní vodovod. Na pozemku se nachází sloup s vedením elektřiny. Obec má čističku odpadních vod a k pozemku je nově přivedena kanalizace.

Přesné hranice pozemku jsou již vytyčeny a označeny. Pozemek je dobře přístupný z komunikace a na zadní část pozemku je dokonce přístup i z lesní neoficiální cesty.

Vyjádření orgánu státní správy lesů je: Orgán státní správy lesů je přesvědčen, že předmětný pozemek je natolik rozlehlý k tomu, aby byla stavba umístěna v dostatečné vzdálenosti od kraje lesa, a to nejlépe více jak 25 metrů.

Orgán státní správy lesů je přesvědčen, že předmětný pozemek je natolik rozlehlý k tomu, aby byla stavba umístěna v dostatečné vzdálenosti od kraje lesa, a to nejlépe více jak 25 metrů.

Obec nabízí svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost. Kromě okouzlující přírody tu je autobusové i vlakové nádraží, školka, škola od 1. do 9. třídy, zdravotní středisko, pošta, obchody, restaurace, kadeřnictví, přírodní koupaliště, volejbalové a tenisové kurty, multifunkční areál, fotbalové hřiště, skatepark, dětská hřiště).

Dvůr Králové nad Labem: 14 km, Trutnov: 22 km, či Vrchlabí: 24 km.

Pro kupujícího se zde v současné době nabízí velmi výhodná příležitost převzít hypotéku u RB s úrokem 2.38% s fixací do června 2026. Zbývá na ni doplatit cca 1.4 milionu s měsíční splátkou jen 6.000 Kč.

Těšíme se na shledanou s Vámi při prohlídce pozemku.

  • 2.290 m2
  • Vodovod: ANO
  • Elektřina: ANO
  • Kanalizace ANO
  • Ne
  • Autobus, vlak

ÚZEMNÍ PLÁN

KOORDINAČNÍ VÝKRES

VYJÁDŘENÍ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

FOTOGALERIE

Přemýšlíte o prodeji Vaší nemovitosti?

Kontakt